فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما
امروز چهارشنبه ، 28/آذر/1397 (   تعداد كل بازديد= 5786 )

آگهى نما يا بيلبورد تبليغاتى

آگهى نما يا بيلبورد تبليغاتى مكانى در دنياى مجازى براى نمايش تبليغات شما در قالب تصويرى (بنر) و يا متنى در سايت دنياى آزاد است . لذا از كليه فعالان فضاى مجازى دعوت مى شود تا با ارائه تبليغ خود به ما ، جهت درج در آگهى نما با تعرفه مناسب ، در هرچه پربارتر شدن فهرست تبليغاتى ، سايت دنياى آزاد را يارى نمايند.

سيستم امتياز دهى : در راستاى تشخيص آگهى دهندگان برتر از نظر اعتبار، خوش نامى، قابليت اعتماد و صداقت و كيفيت مورد آگهى يا تبليغ براى كاربران سايت ، سيستم امتياز دهى به آگهى و  آگهى دهندگان درنظر گرفته شده است كه در كنار يا زير هر آگهى عدد امتياز آگهى و در كنار آن عدد امتياز آگهي دهنده درج شده است . امتياز از  0 (ضعيف با رنگ قرمز) تا  10 (عالى با رنگ سبز) خواهد بود. فقط كاربران ثبت نام شده مي توانند امتياز دهند ، لذا جهت دادن امتياز ثبت نام كنيد .

توجه : كليه آگهى ها يا تبليغات بدون لينك و عكس رايگان هستند و بقيه ويژه يا هزينه دار مي باشند .

راهنما : جهت تغيير نوع يا گروه آگهى ابتدا از ليست ، نوع آگهى مورد نظر را انتخاب كرده و كليد جستجو را بزنيد و اگر عبارتى را مى خواهيد در ليست جستجو كنيد قبل از زدن كليد جستجو ابتدا عبارت را در مقابل ليست تايپ كنيد و براى پاك كردن عبارت كليد پاك كن را بزنيد . همچنين مى توانيد از فيلتر آگهى جهت نمايش فقط تصويرى و يا متنى استفاده كنيد .