فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما
باکس 24
امروز چهارشنبه ، 28/آذر/1397 (   تعداد كل بازديد = 6493 )

كالا نما -  نمايشگاه و فروشگاه ويژه دنياى آزاد

كالا نما يا نمايشگاه كالاي دنياى آزاد شامل محصولات ارائه شده توسط بازارياب ها و محصولات و كالا هاي ويژه و پر فروش سايت هاي فروشگاهي ، كالا هاي شما توليد كنندگان و  كالاهاي نو يا دست دوم شما بازديدكنندگان محترم است و جهت فروش مستقيم  كالاها ، خريداران را به فروشندگان و سايت آنها ارجاع مي دهد . لذا از كليه مالكين فروشگاه هاى اينترنتى و بازارياب هاي فعال اينترنتي ،توليدكنندگان و فروشندگان كالا و شما بازديدكنندگان محترم دعوت مى شود تا با ارائه ليست محصولات و كالا هاى ويژه و پر فروش خود به ما ، جهت ثبت در نمايشگاه و فروشگاه ويژه با تعرفه مناسب ، در هرچه پربارتر شدن فهرست كالا هاى ويژه و پر فروش ، سايت دنياى آزاد را يارى نماييد.  سايت دنياى آزاد بطور مستقيم فروش ندارد ، بلكه ارائه دهنده سرويس معرفى فهرست محصولات و كالاهاى فروشگاه هاى اينترنتى يا توليد كنندگان و بازارياب ها ، در يك سايت است تا به كاربران در جهت يافتن بهترين كالا ها در سراسر اينترنت كمك نمايد. 

سيستم امتياز دهى : در راستاى تشخيص فروشندگان برتر از نظر اعتبار، خوش نامى، قابليت اعتماد و صداقت و كيفيت كالا براى كاربران سايت ، سيستم امتياز دهى به كالا ها درنظر گرفته شده است كه در ستون امتياز درج شده است . در ستون نام كالا نيز امتياز كل فروشنده كالا جهت اطلاع ثبت شده است . امتياز از  0 (ضعيف با رنگ قرمز) تا  10 (عالى با رنگ سبز) خواهد بود. فقط كاربران ثبت نام شده مى توانند امتياز دهند ، لذا جهت دادن امتياز ثبت نام كنيد .

راهنما : جهت تغيير نوع يا گروه كالا ابتدا از ليست ، نوع كالاى مورد نظر را انتخاب كرده و كليد جستجو را بزنيد و اگر عبارتى را مى خواهيد در ليست جستجو كنيد قبل از زدن كليد جستجو ابتدا عبارت را در مقابل ليست تايپ كنيد و براى پاك كردن عبارت كليد پاك كن را بزنيد .